Search

    No products in the cart

    Sale
    Haljina Mirna Haljina Mirna - zelena - LuLu Couture (3) Haljina Mirna - zelena - LuLu Couture (4) Haljina Mirna - zelena - LuLu Couture (2)
    Haljina Mirna

    Haljina Mirna

    186.67 130.67 Inc. Vat

    Share with:

    ELEGANTNA I NJEŽNA SVILENA HALJINA,nosiva u dnevim i večernjim prilikama.

    Vodič za veličine
     USPOREDI VELIČINE

    US0002 – 44 – 6810121416
    UK468101214161820
    Italy363840424446485052
    France323436384042444648
    Denmark303234363840424446
    Russia384042444648505254
    Germany303234363840424446
    Australia468101214161820
    Japan35791113151719
    Jeans2324 – 2526 – 2727 – 2829 – 3031 – 3232 – 33
     
     XXSXXS – XSXS – SS – MM – LL – XLXL – XXLXXL – XXXLXXXL
    Clear selection
    SKU: H1005898 Categories: , ,
    COLOR

    MATERIAL

    SIZE

    ,

    Reviews

    There are no reviews yet.

    Be the first to review “Haljina Mirna”

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.